Bylinná koupel s mořskou a himalájskou solí - OMLÁDNI

 
 

 

Bylinná koupel OMLÁDNI je svým složením bylin výborná pro povzbuzení, ošetření a výjimečnou péči  o vaši pleť a celého těla.

Dostupnost Skladem
Cena 94,78 Kč / ks bez DPH
109 Kč / ks    
Kategorie Bylinné koupele
 

 

Využijte sílu bylinek a soli a proměňte svou koupel ve voňavý a léčivý rituál s tímto bavlněným ručně šitým pytlíčkem naplněným těmi nejkvalitnějšími bylinami z Bílých Karpat v BIO kvalitě.


Dopřejte si proceduru nejluxusnějších spa ve vlastní koupelně. Fryzelkova bylinná koupel kombinuje léčivé a voňavé byliny z Bílých

Karpat v BIO kvalitě s mořskou a himalájskou solí. Sáhněte po stimulační směsi při únavě a pro povzbuzení organismu, po relaxační směsi pro zklidnění a uvolnění těla či léčebné směsi pro zmírnění bolesti kloubů nebo detoxikaci organismu. Blahodárné účinky bylinné koupele pocítíte jak na těle, tak na duši.


Hmotnost 333 g


SLOŽENÍ: Měsíček lékařský – květ BIO, řebříček obecný BIO, kopřiva dvoudomá BIO, šalvěj lékařská BIO, himalájská sůl, mořská sůl


Byliny z certifikovaného ekologické zemědělství: CZ – BIO-001


Zkrácený návod k použití: Celý bavlněný pytlíček vložte do lázně.  Pro maximální uvolnění účinných látek pytlíček při koupeli promačkávejte. Doporučujeme si jej přikládat na různé části těla.


Podrobný návod a doporučení je vloženo v krabičce u každé koupele.

Hmotnost 0.5 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.