LYO ovoce pouze do neděle -20%. Najdete jako vždy v akci.

GREŠÍK Přesličková koupel 20g

Neohodnoceno
 
 

Umíme si ještě přivonět k levanduli a odvaru z ní svěřit na chvíli své unavené nohy? Máme vůbec čas uvěřit pravdivé síle bylin? Přitom stačí málo. Dopřát svému tělu „luxus“ bylinných koupelí, obkladům nebo parní lázni. Zvolněme tempo a inspirujme se léty prověřenými radami.

Například touto koupelí která působí příznivě na stav kloubů.

Dostupnost Skladem
Cena 38 Kč bez DPH
44 Kč / ks    
Kategorie Kosmetika
 

20190821_190432_0000

Příprava: Koupelový sáček vložíme do vany s teplou vodou příjemnou vašemu tělu a necháme 10 minut louhovat. Také můžeme koupelový sáček louhovat v nádobě s teplou vodou a tu pak vlít do vany.

Balení: 20 g

10_1

Přeslička rolní obsahuje asi 7 % kyseliny křemičité, přičemž asi 12 % tohoto množství je rozpustných ve vodě, proto přechází do odvarů. Rozpustná kyselina křemičitá lehce proniká nejen do moči, ale také do pokožky a do sliznic. Má výborné hojivé účinky a příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn, takže ji lze využít jako kvalitní antisklerotikum především v počátečních stadiích nemoci. Ve stáří v organismu klesá množství potřebného křemíku, právě přeslička může zajistit jeho vhodný přísun.

 

 

Je účinná i na pocení nohou

Přeslička se velmi dobře osvědčila také jako mimořádný prostředek proti pocení nohou, což je nepříjemná záležitost týkající se zejména mužů. Zkuste namočit na pár minut nohy do přesličkové koupele. Budete příjemně překvapeni.

Hmotnost 0.045 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: