LYO ovoce pouze do neděle -20%. Najdete jako vždy v akci.

Ilya přírodní mýdlo Čokoládové mýdlo 150 g

1 hodnocení
 
 

100% natural a 100% hand made

Čokoládové mýdlo poskytuje přírodní úlevu s krásnou a působivou vůní. Čokoláda obsahuje antioxidační enzymy Mýdlové buňky snižují škodlivé účinky volných radikálů, které ničí. Také v efektu aromaterapie Čokoládové mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti.

Dostupnost Skladem
Cena 63 Kč bez DPH
73 Kč / ks    
Kategorie Kosmetika
 
20190821_190432_0000
 

Složení: 
olivový olej, bavlníkový olej, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, voda, NaOH


Balení: 150 g

 

 10_1

Proč používat přírodní kosmetiku?

Pokud se vám nechce pročítat složení kosmetických produktů a máte zájem snížit každodenní toxickou zátěž, pak je přírodní antiestrogenní kosmetika jasná volba.

Šetrná k pokožce a vlasům - hlavní plus přírodní kosmetiky je složení, které obsahuje vitamíny, rostlinné oleje a hydratační složky, to vše na přírodní bázi, proto je šetrná nejen k vlasům, ale i pokožce.

Produkty neobsahují žádné syntetické látky - v certifikované přírodní kosmetice nenajdete konzervační a synteticky vyrobené látky, barviva, silikony ani jiné ropné složky. Všechny produkty, které podléhají kritériím k získání certifikátů se zavazují k použití jen přírodních látek.

Dlouhodobé používání nemá negativní dopad na zdraví
 
Jistota složení i původu - přírodní kosmetika obsahuje oproti konvenční kosmetice jen pár složek a díky tomu opravdu víte, co používáte. Nezatěžuje životní prostředí.

Není testovaná na zvířatech - výroba přírodní kosmetiky nevyžaduje testování na zvířatech jako je tomu u konvenčních kosmetických produktů.

Bezpečná pro vodní ekosystém - v přírodní kosmetice se nevyskytují toxické chemikálie, které by mohly ohrozit vodní živočichy. Toxické látky totiž narušují endokrinní systém ryb. Ty, u kterých nedojde k intoxikaci ihned se ovšem dále nemohou rozmnožovat, a tím představují i riziko pro větší predátory.

Lepší účinky - díky kvalitě používaných surovin a velkému množství výživných látek jsou, především z dlouhodobého časového horizontu, účinky přírodní kosmetiky podstatně větší.

Univerzální použití - přírodní kosmetika je vhodná pro každého, včetně lidí, kteří mají problematickou pleť a samozřejmě i pro citlivou pokožku dětí.

Hmotnost 0.18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: