Prací prášky

NAŠE VÝROBKY

Naše výrobky byly navrženy tak, aby byly maximálně efektivní a zároveň opravdu šetrné. Řešili jsme kvalitu vstupních surovin, výrobu samotných prostředků i jejich dopad na naše zdraví i životní prostředí. Výsledkem jsou vysoce účinné přípravky, které jsou plně odbouratelné v přírodě, neobsahují živočišné přísady a nejsou testované na zvířatech. Z rostlinných přísad se důsledně vyhýbají palmovému tuku.

Pro zákazníka, který dává přednost práškovým prostředkům před tekutými, EKOPER představuje vítanou možnost volby na trhu, kde je nabídka sypkých pracích prostředků stále omezená. Tekuté prací prostředky se doposud těšily velké oblibě, nyní se však stále více poukazuje na to, že jejich výroba a nákladní přeprava více zatěžují životní prostředí, protože jsou vyráběny na bázi vody.

Oba prací prostředky Ekoper mají totožné složení, jen poměr jednotlivých přísad se liší s ohledem na výsledek, jehož chceme při praní bílého, respektive barevného prádla dosáhnout. A co v nich tedy najdete? Nic víc než:

MÝDLO Z ROSTLINNÝCH OLEJŮ

Základem pracích prostředků Ekoper je rostlinné mýdlo vyrobené ze směsi těch nejcennějších rostlinných olejů, které má nejen výborné prací účinky, ale je i mimořádně citlivé k pokožce.

Saponizovaný olivový a kokosový olej při kontaktu s vodou vytvářejí jemnou krémovou pěnu. Ta spolehlivě čistí, odstraňuje mastnotu i odolné skvrny na oblečení a zároveň je šetrná k pokožce těla i k přírodě.

Chia olej je výjimečný svým vysokým obsahem alfa-linolenové kyseliny, která výborně hydratuje pokožku. Obsahuje také vitaminy skupiny B a zinek a přisuzují se mu silné protizánětlivé účinky.

Naše rostlinné mýdlo neobsahuje palmový olej. Aktivně tak podporujeme snahy o zachování vzácných ekosystémů na naší planetě.
Nic před Vámi neskrýváme.

https://ekoper.cz/vyroba-mydla

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.