Makadamové ořechy za 359 Kč. Do vyprodání. Podívejte se do akce.

Rinatura Bujon hovězí v prášku BIO 125g

1 hodnocení
 
 

Předpřipravený potravinářský produkt na přípravu polévek, omáček, šťáv k masu nebo sloužící jako dochucovadlo. Obsahuje mnoho chutných ingrediencí a nově jej najdete v prášku.

Dostupnost Objednáno u dodavatele
Cena 58 Kč bez DPH
67 Kč / ks
Kategorie Zdravé potraviny
Položka byla vyprodána...
 

20190821_190432_0000

Složení:
mořská sůl, bezlepkový škrob, přírodní aroma, hovězí tuk 3%, cibule, karamel, hovězí prášek, koření, byliny, maltodextrin, oxid křemičitý

Skladování: V chladu a suchu.

Balení: 125 g

10_1

O firmě

Rinatura je jednou z nejstarších ekologických značek na německém trhu. V sortimentu této značky naleznete širokou škálu zdravých produktů.

Rinatura vyniká šetrným zpracováním, aby veškeré zdraví prospěšné živiny zůstaly v produktech zachovány. Výrobky Rinatura jsou bez barviv, konzervantů a syntetických příchutí.

 

Hmotnost 0.35 kg
Produkt je zařazen do kategorie (?) BIO, Vegan, Bez lepku, Bez éček, Bez přidaného cukru, Bez palmového oleje, Bez laktózy
Produkt neobsahuje tyto alergeny 1. Obiloviny obsahující lepek, 2. Korýši a výrobky z nich, 3. Vejce a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z ních, 5. Jádra podzemnice olejné a výrobky z nich, 6. Sójové boby (sója) a výrobky z nich, 7. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), 8. Skořápkové plody, 9. Celer a výrobky z něj, 10. Hořčice a výrobky z ní, 11. Sezamové semena (sezam) a výrobky z nich, 12. Oxid siřičitý a siřičitany, 13. Vlčí bob (Lupiny) a výrobky z něj, 14. Měkkýši a výrobky z nich
Výživové údaje na 100 gramů:
Energie 650 kJ/ 154 kcal
Tuky 3,5 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g
Bílkoviny 2,2 g
Sacharidy 28,0 g
- z toho cukry 9,9 g
Vláknina 0,0 g
Sůl 61 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: