Bylinné koupele

Bylinné lázeňské koupele jsou velmi kvalitním produktem určeným především do náročných, kvalitních lázeňských provozů. Varianta o menším množství i například pro Váš domov, jako luxusní domácí ozdravná či relaxační koupelová procedura.

index_ostatni

Lázeňské koupele jsou baleny do jemných, ale zároveň velmi pevných bavlněných vaků, které si vlastnoručně sami šijeme a které se vkládají celé do koupele. Složení lázeňských koupelí je rozdílné na základě druhu. Vždy se ale skládá s určitého druhu sušené byliny a směsi speciálních solí:

BYLINY – Je základní a nejdůležitější složkou. Námi vypěstované byliny jsou jemně namlety pro snadné uvolnění aromatických a léčivých složek při proceduře a kvůli jejich zmenšení objemu. Jsou obsaženy v lázeňské koupeli ve velkém množství. Každá bylina je vhodná za jiným účelem. HIMALÁJSKÁ ČERVENÁ

MINERÁLNÍ SŮL – V minulosti byla tato sůl v Evropě nazývána královskou solí, protože byla vyhrazena pouze pro členy královské rodiny. Je ceněna pro obsah všech přírodních minerálů, 88 prvků, z toho 84 minerálů, které jsou v tak malých částicích, že jsou dobře absorbovány buňkami lidského těla, které do sebe organismus během koupele vstřebává. Posiluje tak tělo, detoxikuje, napomáhá při kožních neduzích, zánětech, celulitidě a rovněž přináší uvolnění. Sůl má blahodárné účinky i na žíly a cévy a ženské pohlavní orgány a močové cesty. Himálajská sůl se těží z dolů ručně, v souladu s její dlouholetou tradicí. Poté, co je sůl ručně vytěžena, tak je ručně rozdrcena, ručně promyta a následně vysušena na slunci. Je výbornou součástí koupelí.

MOŘSKÁ SŮL – je známou a osvědčenou součástí koupelí. Látky obsažené v mořské vodě pronikají pokožkou, dokáží stimulovat látkovou výměnu organismu a zrychlit krevní oběh. Mořská sůl působí antibakteriálně, urychluje tak hojení ran a kůži celkově regeneruje.

Výhodou této procedury je provázané vyvážené složení, silný výluh a díky pevnému bavlněnému vaku a možnosti jeho mačkání a ždímání i maximální využitelnost bylin a účinných látek. Uvolňování látek z bylin výrazně pomáhá i spojení s mořskou a himalájskou solí. Výborná je i možnost přikládání bavlněného vaku s vysoce koncentrovanými účinnými látkami na problematické části těla (hojení ran, kožní problémy apd.) Nezanedbatelnou výhodou je i neznečišťování vany a odpadu od zbytků bylin a případné zabránění poškrábání vany od himalájské minerální soli.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.