Pistácie 4+1kg ZDARMA. Cena 287Kč/kg // Makadamiové ořechy za novou, nejlepší, cenu.

NUTSMAN Věrnostní program

Za každý nákup u nás budete sbírat virtuální oříšky, které pak můžete uplatnit jako slevy na další nákupy.

Věrnostní program NUTSMAN banner na web 1

Náš věrnostní program je způsob, jak poděkovat za vaši věrnost a podporu našeho e-shopu. Pro naše stálé zákazníky nabízíme tento bodový systém, který ocení nejen vaše nákupy, ale i další aktivity, jako je první registrace. Ať už je to jakýkoliv nákup, vše bude převedeno na bodovou hodnotu - oříšky. A ty mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.

Je to jednoduché. Čím více nakoupíte, tím více oříšků  získáte a tím větší slevu následně můžete uplatnit.


Věrnostní program NUTSMAN banner na web 4

Věrnostní program NUTSMAN banner na web 4 (1)_1


Jak na to?

Staňte se členem našeho věrnostního programu jednoduchou registrací na našem e-shopu. Už máte účet? Pak už jen sbírejte oříšky s každým dalším nákupem. Za každých utracených 20 Kč získáte 1 oříšek.

 Věrnostní program NUTSMAN banner na web 2


Jak můžu oříšky uplatnit?

Oříšky můžete uplatnit při vašem dalším nákupu. 1 oříšek = sleva 1 Kč. A pozor, oříšky se vám přičtou až po uhrazení objednávky. Při stornování nebo vrácení zboží se oříšky odečtou.

 Věrnostní program NUTSMAN banner na web 3


A co když vás láká něco vrátit?

Pokud zakoupený produkt vracíte, vracíte spolu s ním i oříšky, které jste získali při jeho objednání. Vaše oříškové konto se proto přepočítá na stav před nákupem. Stejně je tomu i v případě, že objednávku z jakéhokoliv důvodu stornujete nebo ji neuhradíte.


Kombinace se slevovými kupóny?

Nicméně, oříšky a slevové kupóny nelze kombinovat. Pokud uplatníte kupón, nebude možné použít oříšky na zlevnění objednávky a naopak.


Přehled oříšků?

Počet vašich oříšků můžete kdykoliv zkontrolovat ve svém uživatelském účtu. A nezapomeňte, oříšky mají svou platnost - 180 dnů od jejich získání.


Další informace

Pozor, oříšky nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Máme právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. A oříšky nelze uplatnit při výměně zboží.

Bližší informace o programu naleznete TADY.


Tak co na to říkáte? Pojďte sbírat oříšky a užijte si s námi trochu legrace! Tým NUTSMAN už na vás netrpělivě čeká.

Kopie návrhu Věrnostní program NUTSMAN banner na web 1