TENTO VÍKEND s dopravou za 1 Kč // Pistácie 4+1kg ZDARMA. Cena 287Kč/kg // Makadamiové ořechy za novou, nejlepší, cenu.

Najdi a vyhraj s NUTSMAN č.3/2024

O co v tomto týdnu soutěžíme?

Vybereme ze všech odpovědí výherce (soutěžní formulář najdete níže v článku), který vyhraje skvělý balíček, od novinky u nás, GEISHA:

Vyhraj s NUTSMAN 032024 1

Objevte kouzlo Geisha čokolády!

Představujeme vám Geisha, nejen čokoládu, ale zároveň příběh rodinné tradice a kreativity, která překonává hranice času a prostoru.

Geisha není jen o chuti, je to zkušenost, která mění běžné okamžiky v nezapomenutelné vzpomínky. Tato čokoláda je symbolem elegance a jemnosti, která odráží ducha a krásu svého japonského jména. Dovolte si být hýčkáni a objevte, proč Geisha zůstává po desetiletích stále na vrcholu čokoládového nebe. Je to dokonalý dárek pro vaše blízké, nebo jen malý luxusní únik pro vás samotné, který si zasloužíte každý den.

Největší Benefity Čokolády Geisha:

1. Neopakovatelná Chuťová Harmonie: Vysoce kvalitní mléčná čokoláda a luxusní lískooříšková náplň vytvářejí dokonalou symfonii chutí, která okouzlí vaše chuťové buňky a nabídne vám zcela nový rozměr sladkého potěšení.

2. Odedávna Milovaná Značka: Geisha, s tradicí sahající až do roku 1964, je synonymem pro kvalitu a chuť, která si získala srdce milovníků čokolády po celém světě.

3. Inspirace z Dálného Východu: Unikátní design a chuť čokolády, inspirované krásou a elegancí Japonska, přinášejí exkluzivní a nezapomenutelný zážitek při každém soustu.

4. Dědictví a Kvalita: Čokoláda Geisha je hrdým pokračovatelem rodinného dědictví Fazer Confectionery, které zaručuje použití nejlepších surovin a tradičních receptur.

5. Ideální Pro Každou Příležitost: Ať už hledáte dokonalý dárek, nebo si chcete jen tak pochutnat, Geisha je vždy tou správnou volbou, která dodává každému okamžiku nádech sladkého luxusu.

Přejeme Vám dobrou chuť


Soutěžní otázka zní: jaká je aktuální výše zaváděcí slevy na geisha produkty?

Nápovědu najdete zde: www.nutsman,cz

Pravidla soutěží NUTSMAN: https://www.nutsman.cz/obchodni-podminky/PravidlasouteziNUTSMAN/

Soutěž začíná dnem zobrazení na našem blogu a končí za 7 kalendářních dnů. Následně bude výherce kontaktován a zobrazen na našich platformách (Facebook, Instagram.

Hodně štěstí všem a vidíme se při další naší soutěži. Tým NUTSMAN.