ŽELÉ BONBONY nyní za 99Kč/kg. // DOPRAVA za 1 Kč. Do neděle. // Nákup nad 999Kč = LYO ZDARMA.

GREŠÍK Kostivalová mast s kafrem 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Masti nejsou vyráběny ze škvařeného sádla, které může dráždit pokožku, ale ze sádla extrahovaného vodní parou. Bylinná složka je tvořena extrakty připravenými vakuovým odpařováním, které zaručuje vysoký obsah účinných látek a šetrnost zpracování. Masti jsou konzervovány pouze přírodními silicemi.

Přípravek vhodný na masáž unavených a namožených svalů a kloubů.

Dostupnost Skladem
Cena 88 Kč bez DPH
99 Kč / ks    
Kategorie Kosmetika
 

20190821_190432_0000

Složení: nesolené vepřové sádlo, včelí vosk, vakuově zahuštěný extrakt z kořene kostivalu lékařského (alkohol denat., voda), přírodní kafr, levandulová silice (D - Limonene, Linalool), vitamín E

Balení: 50 ml 

10_1

Kostival lékařský - tato léčivá rostlina patří mezi naše nepostradatelné a nejlepší bylinky, které příroda poskytuje. Roste na mokrých loukách, na mezích polí, ve vlhkých příkopech a podél potoků. Najdeme jej i při plotech a na rumištích, kde kvete celé léto.

Zajímavé je, že je také jakýmsi předchůdcem sádry. Ve středověku se z nastrouhaných kořenů této bylinky připravovala kaše, která se díky rychlému ztvrdnutí používala jako fixace zlomenin. To už samo o sobě napovídá, že kořen kostivalu je velmi účinný v povzbuzování obnovy tkání. V dnešní době se používá hlavně v podobě masti, kdy se s ní potírají modřiny, výrony nebo bércové vředy. To ale není zdaleka všechno, co kostival dokáže.

Složení

Kostival je bohatou zásobárnou velkého množství látek, díky nimž nám může být užitečný při mnoha potížích. Najdeme v něm alkaloidy, silice, třísloviny, organické kyseliny, taniny, aminokyseliny, saponiny glykosidy, škrob, alantoin (organická látka s regeneračními účinky), cholin, pryskyřice, hořčík, fosfor, železo, draslík, zinek vápník, jód, vitamíny A, C.

 

Hmotnost 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: