LOTUS 250g sušenky nebo YOYO Bear 20g ZDARMA do vyprodání. Najdete v akci. // ŽELÉ BONBONY nyní za 99Kč/kg.

Informace o aktuální situaci a opatřeních

Vážení zákazníci,

v důsledku bezpečnostních opatření Vlády ČR si vás dovolujeme informovat o aktuální situaci a opatřeních. Situaci nadále sledujeme a budeme Vás vždy ZDE informovat.

23.3.2020

Doprava DPD - nově jejich kurýři nepřijímají hotovost. Zásilky na dobírku tedy lze platit pouze kartou. DPD v České republice zároveň zavedlo na jejich straně celoplošně příplatek za karetní operace. V reakci na tuto situaci jsme nuceni tento příplatek zavést do výše dobírky. Proto Vás prosíme plaťte, pokud to lze předem ať nemusíte platit toto navýšení ceny nebo si vyberte jiného přepravce.

 19.3.2020

Doprava DPD pro zásilky 10kg+ : u těchto zásilek nejde do odvolání platit na dobírku. Využívejte platby předem (kartou, na účet, fakturou apod.).

17.3.2020

1. Zásilkovna : Výdej zásilek je na výdejních místech povolen. Usnesením Vlády ČR byl zakázán maloobchodní prodej, ale výdej zásilek z internetových obchodů má výjimku (tj. samotný výdej zásilek z internetových obchodů MŮŽE PROBÍHAT i v obchodech, kde je jinak prodej zboží Usnesením Vlády zakázán. Pro jistotu si však vždy ověřte zda je vámi vybrané výdejní místo v provozu. Cesta osob pro podání i vyzvednutí zásilek je povolena !

Ve vztahu k provozu výdejních míst Zásilkovny vás informujeme, že jsou povoleny cesty osob nezbytně nutné k využívání poštovních služeb. Zásilkovna je registrovaným poskytovatelem poštovních služeb.

2. Platba hotovostí je zakázána: s účinností od 14. března lze přijímat na všech výdejních místech Zásilkovny v České a Slovenské republice pouze bezkontaktní platby, tj. platby kartou.

3. Česká pošta nebo DPD: Přeprava po ČR z adresy na adresu nadále probíhá bez jakýchkoli omezení mimo uzavřených měst a obcí. Doporučujeme platit pouze kartou (může se stát že od vás řidič nevezme hotovost).

4. Je dočasně zrušený osobní odběr v Uherské Brodě. Osobní odběr ve Vracově funguje beze změny.

5. Nastavili jsme bezpečnostní a hygienická opatření

  • Kontrolujeme všechny zaměstnance a dbáme na přísnou hygienu
  • Pravidelně dezinfikujeme nejen sebe ale i pracovní prostředí
  • Používáme ochranné pracovní pomůcky
  • Kontakt s dalšími lidmi jsme omezili na minimum

 

Co to pro vás znamená?

  • Naše služby fungují.
  • Vaše zásilky vám budou doručeny
  • V případě potřeby uložení vašich zásilek kontaktujte buďto přímo dopravce nebo nás a zařídíme prodloužení.
  • Platby jsou nyní možné pouze kartou.

 

Situace  se stále vyvíjí, proto prosíme sledujte tuto stránku

Uděláme pro vás maximum!

PS: Tvoje rouška chrání mě, moje rouška chrání Tebe. A tak pomáháme nejen jako tým, ale i jako lidé. Naše maminka šije roušky pro uherskohradišťskou nemocnici. I vy můžete někomu pomoci.

Opatrujte se. Zůstáváme s Vámi.


Za celý NUTSMAN David a Jarek