POSLEDNÍ DEN: Pistácie za 309 Kč/kg. // LYO ZDARMA při nákupu nad 999Kč. Vyberte jako dárek v košíku.

Najdi a vyhraj s NUTSMAN č.12/2024

O co v tomto týdnu soutěžíme?

Vybereme ze všech odpovědí výherce, který vyhraje balíček naší aktuální novinky: bezlepkových produktů POENSGEN.

Vyhraj s NUTSMAN 122024 1

Už jste zaznamenali naši NOVINKU bezlepkové produkty Poensgen?

Po více než 35 letech se druhá generace rodinné firmy Poensgen (Německo) specializuje na výrobu mouk a pečiva, jak čerstvého, tak trvanlivého, pro osoby dodržující bezlepkovou dietu.
Produkty firmy Poensgen získávají prestižní ocenění ve světě potravinářství, což dokazuje jejich vynikající kvalitu. Díky výhradní specializaci na bezlepkové pečivo Poensgen eliminuje riziko kontaminace lepkem. Bezlepkovost jejich produktů je pravidelně ověřována kontrolami renomovaných laboratoří.


Dlouhá léta zkušeností v tradičním řemeslném zpracování bezlepkového pečiva se promítají do široké nabídky kvalitních výrobků, které splňují motto: „Bezlepkový chléb musí vypadat, vonět a chutnat jako tradičně vyráběný chléb“.
Kvalita je pro Poensgen absolutní prioritou. Základem pro dosažení té nejvyšší kvality jsou mouky, které firma vyrábí vlastními silami z pečlivě vybraných a kontrolovaných surovin.


Soutěžní otázka zní: napište nám jaké je vaše oblíbené pečivo.

Nápovědu najdete zde: www.nutsman.cz

Pravidla soutěží NUTSMAN: https://www.nutsman.cz/obchodni-podminky/PravidlasouteziNUTSMAN/

Soutěž začíná dnem zobrazení na našem blogu a končí za 7 kalendářních dnů. Následně bude výherce kontaktován a zobrazen na našich platformách (Facebook, Instagram.

Hodně štěstí všem a vidíme se při další naší soutěži. Tým NUTSMAN.