POSLEDNÍ DEN: Pistácie za 309 Kč/kg. // LYO ZDARMA při nákupu nad 999Kč. Vyberte jako dárek v košíku.

Najdi a vyhraj s NUTSMAN č.14/2024

O co v tomto týdnu soutěžíme?

Vybereme ze všech odpovědí výherce, který vyhraje balíček naší novinky od BEAR? Fruit Splits a Treasures?

Vyhraj s NUTSMAN 142024 1

už jste zaznamenali naši od BEAR? Fruit Splits a Treasures?

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ - vyrobeno pouze z ovoce a naprosto ničeho jiného. Nikdy ne z koncentrovaných džusů! Vychutnejte si skutečnou chuť ovoce s BEAR Fruit Splits. Ovocné svačinky bez umělých příchutí a barviv.
BEZ PŘIDANÝCH CUKRŮ - děti si zamilují jejich sladkou chuť a vy si zamilujete, že jim dodají potřebnou energii bez přidaných cukrů. Vyzkoušejte tyto pravé ovocné svačinky bez pocitu viny ještě dnes!

NUTSMAN Blog BEAR Fruit Splits BLOG 3

JEN OVOCE v chutné tyčince - Tyto lahodné svačinky obsahují pouze výživné a přírodní dobroty a jsou vyrobeny ze skutečného ovoce. Jsou pečené při nízké teplotě a mají vysoký obsah vlákniny, takže vám dodají energii a pocit sytosti na delší dobu.
ZÁBAVA - každé balení obsahuje bonus: sběratelskou kartičku, která dodá každému dobrodružství v krabičce s obědem další prvek skutečné zábavy. Není to jen svačina, je to zážitek plný chuti a zábavy!

NUTSMAN Blog BEAR Fruit Splits BLOG 1

O značce

BEAR vyrábí přírodní ovocné svačinky, které chtějí pořádně zatočit s nezdravými návyky Brum! Proto jsou všechny naše svačinky BEAR vyrobeny z jednoduchých, 100% přírodních surovin bez přidaného cukru. BEAR si zachovává lahodnou jednoduchost a zábavu!

Dopřejte svým dětem ovocné dobroty BEAR! Tato lahodná a zdravá ovocná svačinka je ideální pro jakoukoli denní dobu a můžete si ji vzít kamkoli s sebou. Nejenže jsou chutné, ale jsou také vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí, takže jsou ideální pro dětské svačiny. Jen ovoce, absolutně nic jiného, neobsahují žádný přidaný cukr ani koncentráty. Vychutnejte si BEAR dnes a denně


Soutěžní otázka zní: napište nám, jakou příchuť BEAR Splits/Treasures mají vaše děti nejraději?

Nápovědu najdete zde: www.nutsman.cz

Pravidla soutěží NUTSMAN: https://www.nutsman.cz/obchodni-podminky/PravidlasouteziNUTSMAN/

Soutěž začíná dnem zobrazení na našem blogu a končí za 7 kalendářních dnů. Následně bude výherce kontaktován a zobrazen na našich platformách (Facebook, Instagram.

Hodně štěstí všem a vidíme se při další naší soutěži. Tým NUTSMAN.