TENTO VÍKEND s dopravou za 1 Kč // Pistácie 4+1kg ZDARMA. Cena 287Kč/kg // Makadamiové ořechy za novou, nejlepší, cenu.

Najdi a vyhraj s NUTSMAN č.4/2024

O co v tomto týdnu soutěžíme?

Vybereme ze všech odpovědí výherce (soutěžní formulář najdete níže v článku), který vyhraje skvělý balíček, od novinky u nás, FROOSH.

Vyhraj s NUTSMAN 042024 1

Představujeme vám Froosh – vaši denní dávku svěží vitality v lahvičce!

Užijte si esenci pravého ovoce s každým douškem našich 100% přírodních smoothie a džusů. Naše receptura je vytvořena s láskou k přírodě a zodpovědností k těm, kteří ji obdělávají.

Froosh není jen obyčejný nápoj; je to slib čistoty a kvality. Přísaháme na transparentnost a jednoduchost – v našich produktech najdete výhradně čerstvé, zralé ovoce, plné chuti a živin. Odvracíme se od koncentrátů, přidaného cukru a aditiv, abychom vám přinesli jen to nejlepší, co matka příroda nabízí.

Naše lahvičky a plechovky jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Vyrobené z recyklovatelného skla a FSC-certifikovaného papíru, Froosh představuje nejen zdravý výběr pro vás, ale i pro naši planetu. A co víc? Když si dopřejete Froosh, nejenže pečujete o své tělo, ale i o svět. S každým nákupem podporujete udržitelný rozvoj a zlepšujete životy farmářů v rozvojových zemích.

To je chuť, která dělá rozdíl. Zažijte pravou chuť ovoce a pocit dobře vykonaného skutku s Froosh. Protože když je to dobré pro vás, mělo by to být dobré i pro svět kolem nás.

100% Přírodní – Žádné koncentráty, aditiva, ani přidaný cukr. Pouze čistá šťáva z čerstvého ovoce, tak jak ji příroda stvořila.

Udržitelný Přístup – S každým vypitým Froosh přispíváte k ochraně životního prostředí díky našim recyklovatelným obalům a podpoře udržitelného zemědělství.

Sociální Zodpovědnost – Minimálně 50% ovoce pochází z rozvojových zemí, kde pomáháme zlepšovat životní podmínky místních farmářů a jejich rodin.

Živiny a Chuť – Froosh je plný vitamínů a antioxidantů, které posílí vaše tělo a potěší vaše chuťové buňky skvělou přírodní chutí.

Pohodlí a Flexibilita – Ať jste kdekoli, Froosh vám poskytne rychlý, zdravý a chutný způsob, jak získat svou denní dávku ovoce bez kompromisů.

Přejeme Vám dobrou chuť


Soutěžní otázka zní: jaká je aktuální výše zaváděcí slevy na FROOSH produkty?

Nápovědu najdete zde: www.nutsman,cz

Pravidla soutěží NUTSMAN: https://www.nutsman.cz/obchodni-podminky/PravidlasouteziNUTSMAN/

Soutěž začíná dnem zobrazení na našem blogu a končí za 7 kalendářních dnů. Následně bude výherce kontaktován a zobrazen na našich platformách (Facebook, Instagram.

Hodně štěstí všem a vidíme se při další naší soutěži. Tým NUTSMAN.