PISTÁCIE 4+1 za 287Kč/kg jsou zpět. Najdete v akci. // LYO ZDARMA při nákupu nad 999Kč. Vyberte jako dárek v košíku.

Najdi a vyhraj s NUTSMAN č.5/2024

O co v tomto týdnu soutěžíme?

Vybereme ze všech odpovědí výherce (soutěžní formulář najdete níže v článku), který vyhraje skvělý balíček, od novinky u nás, FRUITFUNK.

Vyhraj s NUTSMAN 052024 1

FruitFunk přináší radost z mlsání zpět na Váš stůl s čistě přírodními ingrediencemi!

Naslouchejte touze po sladkém, aniž byste obětovali zdraví – představujeme FruitFunk, revoluční způsob, jak si vychutnat přirozenou sladkost bez výčitek. Zapomeňte na umělá sladidla a chemické přísady. FruitFunk přináší radost z mlsání zpět na Váš stůl s čistě přírodními ingrediencemi.

Každé sousto FruitFunk je plné živin, protože naše sušené ovoce zachovává maximum přírodních vláknin, minerálů a vitamínů díky naší speciální metodě sušení. Ať už se chystáte na procházku, potřebujete rychlou svačinku v práci, nebo chcete nabídnout dětem zdravý dezert, FruitFunk je vždy tou nejlepší volbou.

S FruitFunkem si můžete být jisti, že jste udělali pro své tělo to nejlepší. Bez přidaných cukrů a s více než 98% obsahem ovocné složky je FruitFunk synonymem pro zdravé mlsání, které je nejen chutné, ale také výživné.

Proč si vybrat právě FruitFunk?

Přírodní sladkost: Užijte si sladkost čistě z přírodních zdrojů, bez jakýchkoliv umělých sladidel nebo přidaného cukru.

Bohatý na živiny: Díky naší unikátní metodě sušení zůstávají v ovoce zachovány důležité vitamíny a minerály.

Pro celou rodinu: FruitFunk je ideální svačinka pro každého – od batolat po dospělé. Sdílejte radost z mlsání s těmi, na kterých vám záleží.

Bez výčitek: Můžete si pochutnat bez pocitu viny, vědomi si, že jíte něco, co je dobré pro vaše tělo.

Praktické balení: FruitFunk přichází v hravém a pohodlném balení, které je snadno přenosné a udrží vaše svačiny čerstvé a připravené kdykoliv.

Zapojte se do revoluce zdravého mlsání a dejte svému tělu to, co si zaslouží – čistou, přírodní a výživnou chuť, kterou vám přináší FruitFunk. Objevte nový způsob, jak uspokojit vaše chuťové buňky a zároveň pečovat o vaše zdraví. FruitFunk – protože mlsat zdravě je radost!

Přejeme Vám dobrou chuť


Soutěžní otázka zní: jaká je aktuální výše zaváděcí slevy na FRUITFUNK produkty?

Nápovědu najdete zde: www.nutsman,cz

Pravidla soutěží NUTSMAN: https://www.nutsman.cz/obchodni-podminky/PravidlasouteziNUTSMAN/

Soutěž začíná dnem zobrazení na našem blogu a končí za 7 kalendářních dnů. Následně bude výherce kontaktován a zobrazen na našich platformách (Facebook, Instagram.

Hodně štěstí všem a vidíme se při další naší soutěži. Tým NUTSMAN.