POSLEDNÍ DEN: Pistácie za 309 Kč/kg. // LYO ZDARMA při nákupu nad 999Kč. Vyberte jako dárek v košíku.

Proč pít kombuchu? Zdravotní účinky tohoto zázračného nápoje na lidský organismus

Nadčasová a zdravá osvěžující lahůdka - Loklok Kombucha vás překvapí svým jedinečným designem, chutí a kvalitou. Představujeme vám naši speciální edici 500ml lahví s příchutěmi bezinka, malina, Yerba Maté, originál a zázvor.

Naše Loklok Kombucha je vyrobena ze 100% přírodních surovin a autentických živých probiotik, která podporuje vaše trávení a celkové zdraví. Naše lahev na míru je navržena tak, aby dokonale pasovala do držáku v autě, skvěle sedla do ruky a snadno se zmáčkla k recyklaci. Navíc je certifikovaná proti uvolňování mikroplastů a je 100% recyklovatelná.

Loklok Kombucha nabízí svěžest perlivého povzbuzení s pravým cejlonským čajem, který vás okouzlí jemnými dřevitými tóny. Je to ideální nápoj pro každodenní povzbuzení po jídle, po sportu nebo jen tak pro radost.

Na rozdíl od jiných kombuch nemusíte Loklok neustále chladit díky naší inovativní receptuře, která udržuje živé probiotické kultury v nejlepší kondici.

Blog loklok 1

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objevte úžasnou chuť Loklok Kombucha:

  1. 100% přírodní suroviny - žádné umělé přísady, barviva ani konzervanty
  2. Certifikovaná živá probiotika - podpora trávení a celkového zdraví
  3. Jedinečný design lahve - snadno se zmáčkne k recyklaci, bez mikroplastů
  4. Svěžest pravého cejlonského čaje - povzbuzení pro každodenní chvilky radosti
  5. Snadná údržba - není nutné neustálé chlazení

 

Proč pít kombuchu? Zdravotní účinky tohoto zázračného nápoje na lidský organismus

Kombucha, známá také jako čajová houba, je sladkokyselý fermentovaný nápoj vyráběný z čaje, cukru a speciální směsi bakterií a kvasinek. Tento tradiční nápoj si získal srdce mnoha milovníků zdravého životního stylu díky svým pozoruhodným zdravotním účinkům. Ale proč byste měli zařadit kombuchu do svého jídelníčku? Pojďme se podívat na hlavní důvody a její zdravotní přínosy.

1. Podpora trávení a střevní mikroflóry

Jedním z nejdůležitějších přínosů kombuchy je její schopnost podporovat trávení a udržet rovnováhu střevní mikroflóry. Díky obsahu probiotik, které jsou výsledkem fermentačního procesu, kombucha napomáhá růstu "dobrých" bakterií ve střevech a potlačuje "špatné". To může vést ke snižování rizika střevních infekcí a problémů s trávením, jako je zácpa nebo průjem.

Blog loklok 2

2. Posilování imunitního systému

Kombucha obsahuje vitamíny a antioxidanty, které přispívají k posilování imunitního systému. Zvláště vitamín C, který je v kombuche hojně zastoupen, podporuje produkci bílých krvinek a má protizánětlivé účinky. Díky tomu může kombucha pomoci chránit tělo před infekcemi a nemocemi.

Blog loklok 3

3. Detoxikace organismu

Jedním z klíčových účinků kombuchy je její schopnost detoxikovat organismus. Obsahuje enzymy a jiné látky, které podporujem funkci jater - hlavního detoxikačního orgánu našeho těla. Pravidelným pitím kombuchy tak můžete přispět k odstraňování toxinů a škodlivých látek z těla.

4. Podpora hubnutí

Díky svým probiotickým vlastnostem může kombucha pomoci urychlit metabolismus a napomoci ke snižování hmotnosti. Navíc obsahuje relativně málo kalorií ve srovnání s jinými slazenými nápoji, což ji činí ideálním nápojem pro ty, kteří se snaží shodit nějaké to kilo.

Blog loklok 4

5. Zlepšení nálady a účinky na nervový systém

Kombucha obsahuje vitamíny ze skupiny B, které jsou známé svými pozitivními účinky na nervový systém a zlepšení nálady. Přispívají k tvorbě serotoninu, tzv. hormonu štěstí, a mohou tak pomoci při spánku, stresu nebo únavě.Kombucha je skvělým doplňkem pro ty, kteří hledají zdravý a chutný nápoj s řadou pozitivních účinků na lidský organismus. Ať už se snažíte podpořit trávení, posílit imunitní systém nebo jen zlepšit svou náladu, kombucha může být tím pravým řešením pro vás. Tak co čekáte? Vyzkoušejte kombuchu a zažijte její zázračné účinky na vlastní kůži!

Objednejte si svou lahev Loklok Kombucha ještě dnes a dopřejte svým smyslům osvěžující zážitek!